نفرات برتر پرورش اندام شرق کشور در زاهدان معرفی شدند

نفرات برتر پرورش اندام شرق کشور در زاهدان معرفی شدند

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: رقابت‌های پرورش اندام شرق کشور و فیتنس استانی با معرفی نفرات برتر در زاهدان بکار خود پایان داد.

سکایی نیوز - ادهم کرد زابلی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: این دوره از رقابت‌های پرورش اندام در رشته‌های ماسل استایل و فیتنس استایل با شرکت ورزشکاران استان‌های سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی و کرمان اسفند ماه جاری به میزبانی شهرستان زاهدان برگزار شد.

وی ادامه داد: در نتایج تیمی در رشته فیزیک باشگاه متین از بیرجند، باشگاه ولیعصر زاهدان و باشگاه شادروان حمید ایرانشهر و همچنین در رشته بادی کلاسیک باشگاه ایرون از مشهد، منتخب زاهدان و باشگاه فریدون چابهار به ترتیب به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: همچنین در رشته پرورش اندام باشگاه هرماس از زاهدان، باشگاه شهید پهلوان از زابل و باشگاه احد از بیرجند برابر شدند.

وی ادامه داد: نفرات برتر اوراݪ سه رشته رشته فیزیک؛ اوراݪ و قهرمان قهرمانان محمد مؤمنی از خراسان جنوبی رشته بادی کلاسیک؛ اوراݪ و قهرمان‌ قهرمانان مرتضی رزمجو از سیستان و بلوچستان رشته پرورش اندام؛ اوراݪ و قهرمان‌ قهرمانان مصطفی راستگو از خراسان رضوی معرفی شدند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر