هشت سال دفاع مقدس یکدلی و تسلیم ناپذیری ملت ایران را به رخ جهانیان کشید

هشت سال دفاع مقدس یکدلی و تسلیم ناپذیری ملت ایران را به رخ جهانیان کشید

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: هفته دفاع مقدس یادآور دفاع جانانه و شرافتمندانه و مبتنی بر اعتقادات و ارزش‌های ملتی است که با ایمان و عشق توانستند یکدلی و تسلیم‌ناپذیری خود را به...

به گزارش سکایی نیوز - حامد آرامش با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بیان کرد : دفاع مقدس موجب عزت و سرافرازی ملت ایران شد بطوریکه این دوران افتخار آمیز امروز فرهنگ نجات‌بخش برای سایر ملت‌ها به شمار می رود.


وی بیان کرد: در دوران جنگ تحمیلی، حماسه‌ای عظیم و سرشار از زیباترین و ناب‌ترین صحنه‌های ایثار، فداکاری، جانفشانی و از خودگذشتگی در پرتو ایمان و توکل به خدا و ایستادگی و استقامت سرافرازانه مردان و زنان این سرزمین شکل گرفت که به‌عنوان مایه عزت، غرور، سرافرازی و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی در تاریخ ماندگار شد.


مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: در عصر حاضر نیز قشر جوان و انقلابی در ادامه تحقق آرمان‌های نظام مقدس و بنیانگذار فرزانه آن حضرت امام خمینی (ره)، غیرتمندانه پشتیبان پرچمدار انقلاب اسلامی رهبر معظم انقلاب هستند تا دوشادوش یکدیگر مسیر توسعه و پیشرفت میهن را تحقق ببخشند.


وی افزود: اقشار مختلف مردم شرقی ترین نقطه این آب و خاک به عنوان مرزداران غیور جنوب شرق کشور نیز از این قاعده مستثنی نبوده‌اند حاج قاسم میرحسینی جانشین و قائم مقام سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی در لشکر ۴۱ ثارالله از شهدای کم نظیر و کمتر شناخته شده دوران دفاع مقدس است که سیستان و بلوچستان همواره به داشتن چنین فرزند و دیگر فرزندان برومند به خود می‌بالد.


آرامش با تاکید بر تکریم خانواده معزز شهدا، ایثارگران، جانبازان و جاویدالاثر، اظهارداشت: باید همواره قدردان زحمات و صبر و استقامت این عزیزان باشیم و با یادآوری تلاش رزمندگان اسلام در مسیر آشنایی مردم به خصوص نسل جوان با ارزش ها و دستاوردهای دفاع مقدس قدم برداریم.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر