۳۰۰ کارمند بسیجی سیستان و بلوچستان در حال خدمت رسانی به زائران پاکستانی هستند/ برپایی بیش از ۱۰ موکب در مرزهای میرجاوه، مرز ریمدان و زاهدان

۳۰۰ کارمند بسیجی سیستان و بلوچستان در حال خدمت رسانی به زائران پاکستانی هستند/ برپایی بیش از ۱۰ موکب در مرزهای میرجاوه، مرز ریمدان و زاهدان

مدیرسازمان بسیج کارمندان سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: بیش‌از ۳۰۰ کارمند بسیجی در سه منطقه از استان در ۱۰ موکب در حال خدمت رسانی به زائران پاکستانی هستند.

به گزارش سکایی نیوز - سرهنگ پاسدار حسن نکوئی   در حاشیه بازدید از زائر سرای امام رضا(ع) در جمع خبرنگاران ایرنا بیان کرد : خدمت رسانی به زائران ابا عبدالله الحسین(ع) افتخار بزرگی است که باید قدردان آن باشیم.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه طی ۲ سال گذشته به علت شیوع و همه گیری ویروس منحوس کرونا توفیق خدمت رسانی زوار حسینی از ما گرفته شده بود افزود: امسال به لطف الهی با کم شدن محدودیت‌ها شاهد حضور زائران پاکستانی به سیستان و بلوچستان و خدمت رسانی کارمندان بسیجی در سطح استان هستیم.

مدیر سازمان بسیج کارمندان سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با ورود زائران پاکستانی به استان بیش‌از ۳۰۰ کارمند بسیجی از ادارات کل جهت خدمت رسانی پای کار آمده‌اند.

وی ادامه داد: ادارات و ارگان‌ها با تمام توان پیگیر امورات زوار در مجوعه‌های اداری بوند که توانستیم  بیش‌از ۱۰ موکب در سه منطقه از استان در مرز میرجاوه، مرز ریمدان و زاهدان که شاخص ترین موکب در مجموعه اداره‌کل زندان‌ها برپا شده است، با برنامه ریزی میزبان شبی یک‌هزار رو۵۰۰ نفر زائر هستند.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر