در گفت و گو با سکایی نیوز مطرح شد :

آرد هیچ خبازی حتی یک گرم کسر نشده‌ / اختصاص 250 تن آرد به خبازان زاهدانی

آرد هیچ خبازی حتی یک گرم کسر نشده‌ / اختصاص 250 تن آرد به خبازان زاهدانی

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی سیستان و بلوچستان : ۲۵۰ تن آرد به تعدادی از نانوایان در سطح شهر زاهدان به منظور افزایش ساعت پخت اختصاص یافت.

 

به گزارش سکایی نیوز - غلامعلی گنجعلی در تکمیل این خبر با خبرنگار ما گفت: تقریبا بالغ بر ۲۵۰ تن به سهمیه آرد خبازی ها که به صورت مجتمع نان تولید می کنند و توان پخت نان تا ساعت ۱۰ شب را دارند افزایش داده شده است.

وی افزود : آرد هیچ خبازی حتی یک گرم کسر نشده‌ و تمام خبازان در سطح استان طبق روال گذشته سهمیه خود را دریافت می کنند.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی سیستان و بلوچستان افزود: این سهمیه آرد باهدف کاسته شدن صفوف نانواییها و سهمیه ۲۵۰ تنی به ۴۸ واحد خبازی اختصاص یافته تا بتوانیم صف های نانوایان را کاهش دهیم.

وی افزود: به هیچ عنوان قیمت نان گران نخواهد شد و مردم دغدغه گرانی را نداشته باشند، اما به نحوه ساعت پخت نانوایان اتحادیه صنف خبازان موظف به تعیین ساعت پخت بر اساس نوع سهمیه و مکان جغرافیایی که خبازی واقع شده تعیین و بایستی ابلاغ کنند.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه نباید نوسانی در زمینه آرد و نان ایجاد شود و در مساله نان با کسی تعارف نداریم، گفت: با هرگونه تخلفی در زمینه عرضه نان به صورت جدی برخورد می‌شود و اجازه نمی‌دهیم مشکلی برای تأمین نان مردم به وجود آید.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر