اشتباهات والیبالیست‌ها، ایران را از المپیک حذف کرد

اشتباهات والیبالیست‌ها، ایران را از المپیک حذف کرد

تیم ملی والیبال ایران در رقابتهای گروهی با وجود برتری آماری در حمله و دفاع از ژاپن شکست خورد و حذف شد.

 

 

به گزارش سکایی نیوز- تیم ملی والیبال ایران که در گروه رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو قرار دارد، در بازی پنجم خود از ساعت ۱۵:۱۰ به مصاف ژاپن رفت. این رقابت تمام آسیایی درحالی برگزار شد که هر تیم در صورت پیروزی می‌توانست به دور یک چهارم نهایی المپیک صعود کند .

تیم ملی والیبال ایران در این بازی با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد تا از صعود به مرحله یک چهارم پایانی باز بماند. این دیدار در پنج ست و با امتیاز های (۲۵ بر ۲۱)، (۲۰ بر ۲۵)، (۲۹ بر ۳۱)، (۲۵ بر ۲۲) و (۱۵ بر ۱۳) به سود ژاپن پایان یافت .

تیم ملی والیبال ایران در این بازی و در حمله موفق تر از ژاپن عمل کرد . ملی پوشان والیبال ایران در حمله ۷۲ امتیاز کسب کردند درحالی که تیم ملی والیبال ژاپن تنها به کسب ۶۸ امتیاز در این بخش بسنده کرد .

در دفاع روی تور، تیم ملی والیبال ایران تیم برتر میدان بود و توانست ۹ امتیاز به دست بیاورد. همچنین ژاپن در دفاع روی تور ۸ امتیاز را کسب کرد .

تیم ملی والیبال ژاپن در سرویس عملکرد خوبی داشت و ۷ امتیاز را به نام خود کرد. تیم ملی والیبال ایران در این بخش تنها ۶ امتیاز را به دست آورد .

تیم ملی والیبال ژاپن از اشتباهات فردی ایران ۳۱ امتیاز را به دست آورد درحالی که تیم ملی ایران ۲۵ امتیاز از اشتباهات حریف کسب کرد .

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر