پیام تبریک دو مقام روسی به حجت الاسلام رئیسی

پیام تبریک دو مقام روسی به حجت الاسلام رئیسی

"باتو خاسیکف" رئیس جمهور جمهوری کالمیکیای روسیه و "ولادیمیر ژیرینوفسکی" رئیس حزب لیبرال دمکرات روسیه در پیام های جداگانه ای انتخاب حجت الاسلام والمسلمین «سید ابراهیم رئیسی» به سمت ریاست جمهوری اسلامی ایران...

 

 

به گزارش سکایی نیوز - رئیس جمهوری کالمیکیا در پیام خود ضمن ابراز تبریک خود و مردم این جمهوری عنوان داشت: "جمهوری کالمیکیا به عنوان یکی از استان های حاشیه خزر روابط تنگاتنگی با جمهوری اسلامی ایران دارد و علاقه مند به گسترش این روابط دارد .

وی در این پیام ابراز امیدواری کرده تا در آینده همکاری های استانی بین دو کشور تقویت و گسترش یابد .
 
 
ولادیمیر ژیرینوفسکی رئیس حزب لیبرال دمکرات روسیه نیز در پیام نوشته است « انتخاب حقوقدان و سیاستمدار با تجربه ای چون شما حاکی از تمایل مردم ایران به تحکیم وحدت ملی و ارتقای رفاه همه اقشار جامعه است .  

وی دراین پیام با اشاره به روابط دوستانه ایران و روسیه به عنوان دو همسایه طبیعی خواستار روابط نزدیک تر دو کشور شده است و اعلام آمادگی کرده تا در جهت تعمیق بیشتر این روابط در حوزه های مختلف همکاری های خود را با ایران گسترش بخشد .

تاکید بر اهمیت و ضرورت افزایش همکاری ها و تقویت روابط موضوع اصلی پیام ها و بیانیه های تبریک مقامات و شخصیت های روس به حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری منتخب جمهوری اسلامی ایران بوده است .

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر