سیل ۹۶ میلیارد تومان به راه‌های جنوب سیستان و بلوچستان خسارت زد

سیل ۹۶ میلیارد تومان به راه‌های جنوب سیستان و بلوچستان خسارت زد

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان گفت: بارندگی‌های ۲۲ تیرماه و به دنبال آن جاری شدن سیلاب تاکنون ۹۶ میلیارد و ۸۶۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به راه‌های ارتباطی و ابنیه فنی زیر پوشش...

به گزارش سکایی نیوز - جلال الدین قادری بیان کرد : بیشترین خسارت وارد شده این مدت شامل آسیب دیدن ۳۵۸ کیلومتر راه اصلی و فرعی، ۹۲۰ کیلومتر راه روستایی و ۱۳۶ دستگاه ابنیه فنی راه‌ها بوده است .

وی افزود : عوامل و تیم‌های راهداری این اداره‌کل در راستای جبران خسارت‌ها به سرعت وارد عمل شدند و هم‌اینک در حال رفع آسیب‌های سیل هستند که ترددهای ایمن  از این مسیر داشته باشیم .

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان تاکید کرد: همزمان با بارندگی‌های اخیر با تلاش شبانه روزی راهداران پنج محور در جنوب این استان بازگشایی شد و تلاش‌ها برای بازگشایی مسیر دلگان به هودیان تا فروکش کردن طغیان رودخانه‌های محلی ادامه دارد .

وی خاطرنشان کرد: با توجه به تداوم بارندگی‌ها در مناطق جنوبی سیستان و بلوچستان راهداران این اداره‌کل با بسیج امکانات و تجهیزات در کنار بازسازی مسیرها آماده ارائه هرگونه خدمات هستند تا شهروندان از سفر ایمن برخوردار باشند .

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر