وزیر فرهنگ در پیامی درگذشت «مجتبی گلستانی» را تسلیت گفت

وزیر فرهنگ در پیامی درگذشت «مجتبی گلستانی» را تسلیت گفت

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت «مجتبی گلستانی» نویسنده و منتقد ادبی و خالق اثر واسازی متون جلال آل‌احمد را تسلیت گفت.

 

به گزارش سکایی نیوز به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی -سیدعباس صالحی در پیامی درگذشت مجتبی گلستانی نوشت : خبر درگذشت نویسنده جوان و منتقد ادبی، مرحوم مجتبی گلستانی موجب تاثر شد . با تسلیت فقدان این مترجم و نویسنده فرهیخته به خانواده و دوستان آن مرحوم، از خداوند منان برای روح آن عزیز سفرکرده آرامش و آمرزش و برای بازماندگان محترم صبر و بردباری آرزومندم .

مجتبی گلستانی، نویسنده و منتقد ادبی و خالق اثر واسازی متون جلال آل‌احمد، که به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان فیروزآبادی در شهرری بستری بود، صبح روز دوشنبه ( ۲۸ تیرماه) در سن ۴۰سالگی از دنیا رفت .

مجتبی گلستانی متولد سال ۱۳۶۰ نویسنده، مترجم و پژوهشگر حوزه فلسفه و نقد ادبی، دارای مدرک دکتری فلسفه‌ اخلاق بود. او در قامت کارشناس ارشد حوزه فلسفه، اندیشه و نقد ادبی با رادیو همکاری داشت .

از جمله کتاب‌های زنده‌نام گلستانی می توان به   واسازی متون جلال آل‌احمد   و درآمدی تصویری بر اخلاق   اشاره کرد که کتاب واسازی متون جلال آل‌احمد وی با نقد و تحسین مثبت کارشناسان حوزه پژوهش‌های ادبی مواجه شده بود .

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر