در گفت و گو با سکایی نیوز مطرح شد :

سقف تسهیلات مسکن شهری در سیستان و بلوچستان ۲۵۰میلیون تومان شد

سقف تسهیلات مسکن شهری در سیستان و بلوچستان ۲۵۰میلیون تومان شد

معاون امور مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از افزایش سقف تسهیلات ساخت مسکن در نقاط شهری این استان تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان و نقاط روستایی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان همزمان با سراسر...

به گزارش سکایی نیوز - ابوالفضل مهدیار در تکمیل این خبر به خبرنگار ما با بیان اینکه این اقدام در شورای پول و اعتبار و در راستای قانون بودجه سال ۱۴۰۰ مصوب شد ، گفت: نرخ سود تسهیلات مذکور ۱۸ درصد و باز پرداخت ۲۰ ساله است .
وی افزایش قیمت مسکن و کاهش توان مالی شهروندان بویژه اقشار متوسط و دهک‌های پایین را یکی از دغدغه‌ها در جامعه عنوان کرد و افزود: به موجب این مصوبه افراد متقاضی سایر طرح‌های وزارت راه و شهرسازی نظیر طرح اقدام ملی مسکن در سیستان و بلوچستان نیز می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند .
معاون امور مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان تاکید کرد: رونق بازار مسکن، خانه‌دار شدن اقشار مختلف بویژه دهک‌های متوسط و پایین و افزایش مشارکت انبوه سازان در طرح‌های عمرانی از مهمترین اهداف اجرای طرح‌های مختلف مسکن در استان است .

وی خاطرنشان کرد: در این میان اعطای تسهیلات با باز پرداخت بلندمدت می‌تواند نقش موثری در تحقق اهداف حوزه مسکن در سیستان و بلوچستان ایفا می‌کند .

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر