ووشوکار سیستان و بلوچستان به رقابت‌های حرفه‌ای دعوت شد

ووشوکار سیستان و بلوچستان به رقابت‌های حرفه‌ای دعوت شد

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: عباس شیبک‌ ووشوکار استان به نخستین دوره رقابت‌های حرفه‌ای این رشته دعوت شده است.

 

به گزارش سکایی نیوز به نقل روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان - ادهم کرد بیان کرد : این دوره از رقابت‌ها با حضور ۳۲ ورزشکار برتر که در رقابت‌های جهانی و آسیایی در سال‌های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ مقام کسب کردند در چهار وزن ۶۰،۷۰،۸۰،۹۰  برگزار می‌شود .

وی افزود : مرحله نخست این دوره از رقابت‌ها  ۲۸ تا ۲۹ تیر در تهران بر روی پل طبیعت برگزار می‌شود که نفرات اول و دوم آن مشخص می‌شوند .

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: همچنین مرحله دوم این دوره از رقابت‌ها در مهرماه بین چهار وزن برتر  اوزان استان‌ها برگزار می‌شود .

وی افزود: در مرحله سوم دی امسال مبارزه بین برترین‌های دور اول و دوم انجام می‌شود

کرد ادامه داد:در این طرح که برای نخستین بار است که از سوی فدراسیون ایران به جهت آماده نگه داشتن نفرات برتر تیم ملی انجام می‌گیرد

وی بیان کرد:در این طرح علاوه‌بر آمادگی قهرمانان،مربیان نیز جهت حضور در رقابت‌های بین‌المللی به روز خواهند شد .

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان افزود: شیبک مربی تیم جوانان ایران و مربی تیم ملی سریلانکا ‌عضو کمیته فنی فدراسیون ووشو، رییس کمیته فرهنگی فدراسیون ووشو،رییس کمیته فرهنگی انجمن کوراش کشور و رییس هیات ووشو این استان است .

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر