سال ۹۹ برای کمیته امداد امام خمینی (ره) سالی پرافتخار بود

سال ۹۹ برای کمیته امداد امام خمینی (ره) سالی پرافتخار بود

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: سال ۹۹ یک سال پر افتخار برای کمیته امداد از جهت قدم برداشتن برای برطرف کردن یکی از نگرانی‎‌های افراد زیرپوشش یعنی مسکن بود.

به گزارش سکایی نیوز - مرتضی بختیاری روز دوشنبه در مراسم افتتاح یکهزار واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان وبلوچستان با حضور دکتر نوبخت معاون رییس جمهوری بیان کرد : انقلاب ما انقلاب محرومان است بطوریکه بعد از گذشت ۲۲ روز از پیروزی انقلاب کمیته امداد تاسیس شد و این خود نشان می‌دهد که باید به این افراد اهمیت داد .


وی افزود: سال گذشته در مقوله مسکن محرومان گام‌های اساسی برداشته شد که اکنون  ۲  هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مورد بهره برداری قرار می‌گیرد .

 

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) ادامه داد: ۱۶ هزار واحد مسکن محرومان در سیستان و بلوچستان ساخته شده که ۶ هزار واحد مربوط به کمیته امداد بوده که  ۲ هزار و ۵۰۰ واحد واگذار شده و ۵۰۰ واحد تا آخر اردیبهشت سالجاری و بقیه تا شهریور یا مهرماه مورد بهره برداری قرار می‌گیرد .


وی با بیان اینکه یکی از قدم‌هایی که قلب نورانی امام زمان (عج) را شاد خواهد کرد ساخت مسکن محرومان است گفت:در طول سال‌های ۹۸ و ۹۹ بیش از ۲۲ هزار واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد و بهزیستی ساخته شد .


بختیاری خاطرنشان کرد: ۹ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی در سیستان و بلوچستان ایجاد شده و تسهیلات اشتغال نیز در سال ۱۴۰۰ افزغایش یافته که امیدواریم در این زمینه در سراسر کشور گام های موثری برداشته شود .

 

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر