شناسایی محموله سنگین مرفین و شیشه در مرز میرجاوه / کشف ۸۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از قاچاقچیان

شناسایی محموله سنگین مرفین و شیشه در مرز میرجاوه / کشف ۸۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از قاچاقچیان

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از کشف محموله سنگین بیش از ۸۰۰ کیلوگرم مرفین و شیشه در مرز میرجاوه در راستای تشدید مبارزه با قاچاقچیان خبر داد.

به گزارش سکایی نیوز به نقل از روابط عمومی مرزبانی سیستان و بلوچستان -   سردار محمد ملاشاهی بیان کرد : در راستای تشدید مبارزه با مواد مخدر و سوداگران مرگ مرزداران هنگ مرزی میرجاوه با به کارگیری تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی از قصد قاچاقچیان برای انتقال محموله از منطقه مرزی "تگور" به داخل کشور مطلع و بلافاصله با آمادگی و تجهیزات کامل به تشدید پوشش نوار مرزی پرداختند .

وی افزود: مرزداران با مشاهده سوداگران مرگ و رعایت قانون بکارگیری سلاح به تیراندازی به سمت آنان اقدام کردند که قاچاقچیان وقتی عرصه را بر خود تنگ دیده و در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند، با برجای گذاشتن خودرو و محموله از محل گریختند .

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مرزداران در این عملیات موفق شدند در پاکسازی منطقه ضمن توقیف یک دستگاه خودرو و کشف دو دستگاه بیسیم، 771 کیلو و 800 گرم مرفین  و 31 کیلو و 900 گرم شیشه را کشف کنند .

وی با قدردانی از همکاری سایر نهادهای اطلاعاتی و امنیتی و مرزداران، خاطرنشان کرد: شناسایی و دستگیری متهمان و رابطان آنان به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار دارد .

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر