حضور گسترده مردم در انتخابات به تحقق بیش از پیش «ایران قوی» خواهد انجامید

حضور گسترده مردم در انتخابات به تحقق بیش از پیش «ایران قوی» خواهد انجامید

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و استاندار در پیامی مشترک عنوان کردند: حضور چشمگیر مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستای نه تنها به تجلی بیشتر اقتدار نظام اسلامی در کل عالم...

به گزارش سکایی نیوز - در متن پیام مشترک آیت الله مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان و احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان آمده است:

 یوم الله دوازده فروردین ماه، یادآور حضور چشمگیر ملت ایران در آوردگاه مهم همه پرسی و تایید   نظام جمهوری اسلامی   ایران است، روز‌ مبارکی که نهال نوپای انقلاب اسلامی به   خواست خداوند و حضور   حماسی مردم اعم از پیر و جوان، مرد و زن، شیعه و سنی تثبیت شد و اکنون پس از ۴۲ سال به درخت تناوری تبدیل شده که ثمرات آن در کل عالم و جبهه مقاومت مشهود است .

در ادامه نیز نظام جمهوری اسلامی   بر خلاف   خیلی از حکومت های دیکتاتوری منطقه و دموکراسی های کاغذی غربی، به طور میانگین هر سال با مُهر تایید ملتِ همیشه در صحنه، قله‌های قوت و عزت را فتح نموده است .

بدون شک ملت انقلابی ایران اسلامی، در ادامه حمایت‌ها و همراهی‌های چهل و دو ساله خود، امسال نیز دوشادوش مسؤولان برای تحقق شعار حکمت آمیز «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» گام محکمی را بر خواهند داشت و توطئه های  دشمنان را خنثی خواهند نمود .

انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستای پیش رو نیز به عنوان عرصه دیگری برای نقش‌آفرینی مردم و تأثیرگذاری مستقیم بر سرنوشت کشور محسوب می شود که حضور چشمگیر مردم نه تنها به تجلی بیشتر اقتدار   نظام اسلامی   در کل عالم کمک شایانی خواهد نمود بلکه به تحقق بیش از پیش «ایران قوی» خواهد انجامید .

‌اینجانبان ضمن گرامیداشت یوم الله دوازده فروردین و روز جمهوری اسلامی و پاسداشت مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، دفاع از حرم، امنیت و... که خون پاک شان تضمین کننده دوام و رشد نظام جمهوری اسلامی بوده است، عزت و اقتدار روزافزون انقلاب اسلامی را از خداوند متعال مسئلت مینماییم .

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر