در گفت و گو با سکایی نیوز مطرح شد :

دعوت کشتی‌ گیر سیستان و بلوچستان به اردوی تیم ملی / فعالیت هزار ورزشکار در رشته کشتی در سیستان و بلوچستان

دعوت کشتی‌ گیر سیستان و بلوچستان به اردوی تیم ملی / فعالیت هزار ورزشکار در رشته کشتی در سیستان و بلوچستان

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان از دعوت امید آرامی کشتی‌گیر این استان به اردوی تیم‌ملی کشتی‌ فرنگی بزرگسالان کشور خبر داد .

به گزارش سکایی نیوز - ادهم کرد زابلی در تکمیل این خبر به خبرنگار ما می گوید : آرامی قهرمان وزن ۴۲ کیلوگرم کشتی‌فرنگی نوجوانان ۲۰۱۶ گرجستان و قهرمان‌آسیا ۲۰۱۶ چین ‌تایپه به اردوی تیم‌ ملی کشتی‌ فرنگی بزرگسالان دعوت شد .

وی افزود : سرمربی تیم ‌ملی کشتی ‌فرنگی بزرگسالان برای ایجاد انگیزه در این جوان مستعد سیستان و بلوچستان به مسوولان، مربیان و کشتی‌گیران استان قول مساعدت داده که برای مراحل بعدی اردوی آماده‌سازی تیم‌ ملی کشتی فرنگی بزرگسالان که به‌ منظور شرکت در رقابت های گزینشی‌ المپیک، یا بازی‌های المپیک یا رقابت‌های قهرمانی‌جهان تشکیل می‌شود آرامی را نیز به اردوی تیم ‌ملی دعوت کند .


مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان با اشاره به موفقیت‌ های آرامی گفت: این کشتی گیر موفق استان به عنوان عضو ثابت تیم ملی تاکنون با حضور در رقابت های ترکیه، تهران، آذربایجان، تایوان و تفلیس گرجستان پنج مدال طلای بین المللی، آسیایی و جهانی را برای ایران اسلامی به ارمغان آورده است .


وی افزود: همچنین کسب چند دوره عنوان قهرمانی کشور از دیگر موفقیت‌های این کشتی گیر سیستان و بلوچستان محسوب می شود .

وی خاطر نشان کرد: هم‌اینک افزون‌بر یکهزار ورزشکار به صورت سازمان یافته در رشته کشتی در سیستان و بلوچستان مشغول فعالیت هستند .

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر