تعویض و تعدیل یک میلیون ۲۰۰ هزار شعله لامپ روشنایی در کشور

تعویض و تعدیل یک میلیون ۲۰۰ هزار شعله لامپ روشنایی در کشور

معاون هماهنگی توزیع توانیر گفت: تاکنون یک میلیون و ۲۰۰ هزار لامپ پرمصرف از میان ۹ میلیون لامپ روشنایی معابر کشور تنظیم و یا جمع آوری شده است که با این اقدام در حدود ۳۰۰ مگاوات در مصرف برق کشور صرفه جویی...

به گزارش سکایی نیوز به نقل از پایگاه خبری توانیر- مهندس غلامعلی رخشانی مهر در مراسم آغاز چهارمین دور اقدام فراگیر مقابله با مراکز غیرمجاز رمز ارز و تعدیل روشنایی ها گفت:  پیش از این صنعت برق در سطح شرکت های توزیع سراسر کشور، با برگزاری سه برنامه سراسری، برای افزایش پایداری، تاب آوری و پیش گیری از بروز مشکلات در شبکه های توزیع اقدام کرده است.

وی در خصوص تعداد نیروها و اکیپ های عملیاتی حاضر در این اقدام فراگیر اظهارداشت: بیش از ۵ هزار نفر از نیروهای فنی شرکت های توزیع در قالب افزون بر یکهزار اکیپ عملیاتی در قالب گروه های ۲ تا ۳ نفره  و نفرات پشتیبان، اقدام به رفع مشکلات و بهینه سازی شبکه های توزیع با محورهای تنظیم شده کردند .

معاون هماهنگی توزیع توانیر در زمینه این دوره از اقدام فراگیر نیز گفت: این برنامه با هدف تعادیل و تنظیم روشنایی معابر و مقابله با مراکز غیرمجاز استخراج رمز ارز در دو روز متوالی اجرا شد .

وی با بیان اینکه استفاده از کنتورهای فهام و تنظیم ساعات های نجومی مدارات روشنایی و یک درمیان کردن چراغ های روشنایی معابر از دیگر محورهای این برنامه سراسری بود افزود: در کنار مقابله با دستگاه های رمز ارز غیرمجاز که به نوعی تجاوز به حقوق مردم تلقی می شود، توسعه بکارگیری نرم افزار برق من در اخذ گزارش های مردمی نیز در دستور کار این برنامه سراسری خواهد بود .

 

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر