حضور بانوان در راس هیات‌های ورزشی باید گسترش یابد

حضور بانوان در راس هیات‌های ورزشی باید گسترش یابد

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان ‌و بلوچستان گفت: حضور بانوان در راس هیات‌های ورزشی باید گسترش یابد و از طرفی از سرمایه‌گذاران بومی برای تقویت ورزش‌های بانوان استفاده شود.

به گزارش سکایی نیوز   زهرا ابراهیمی امروز  در نشست نواب روسای هیات‌های ورزشی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه گرایش بانوان به ورزش مطلوب بوده اما برای فراگیر شدن ورزش در زندگی آنان باید بیش از بیش فرهنگ‌سازی و فواید ورزش با بیان دلایل علمی آن همراه شود ، گفت: در حقیقت لازمه توسعه ورزش بانوان، بهبود باورهای اجتماعی بوده و هزینه کردن در حوزه ورزش خود یک سرمایه‌گذاری مفید است .

وی با بیان اینکه بهبود باورهای اجتماعی، لازمه توسعه ورزش بانوان است افزود: دفتر امور بانوان و خانواده استانداری رسالت ذاتی‌اش ارتقای همه جانبه وضعیت شاخص‌های بانوان در تمامی حوزه‌ها است .

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان ‌و بلوچستان با بیان اینکه در حوزه ورزش نیز با وجود چالش و محدودیت‌ها وضعیت منطقه رو به ترقی تلقی می‌شود افزود: نقش ورزش در ارتقای پویایی و سلامت جامعه به قدری است که می‌توان با تقویت آن در جامعه و فراهم ساختن امکانات برای بانوان، به کاهش هزینه‌های دیگری که از ناهنجاری‌ها در اجتماع نشات می‌گیرد کمک کرد .

وی با بیان اینکه در واقع سرمایه‌گذاری در حوزه ورزش،نوید یک جامعه پویا و توسعه محور را می‌دهد و نشاط بانوان تضمین‌کننده شادابی در جامعه است گفت: در سطح شهرستان‌ها نیز حضور هیات‌هایی با مدیریت بانوان می‌تواند عامل انگیزشی تلقی شود تا ورزش در سیستان و بلوچستان برای بانوان ارتقا یابد

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر