در گفت و گو با سکایی نیوز مطرح شد :

سومین روز بدون فوت در سیستان و بلوچستان / توقف تعداد متوفیان کرونا در ایستگاه هزار و 127 نفر

سومین روز بدون فوت در سیستان و بلوچستان / توقف تعداد متوفیان کرونا در ایستگاه هزار و 127 نفر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان : در 24 ساعت منتهی به امروز چهارشنبه 24 دی ماه روز بدون فوت دیگری را در استان پشت سر گذاشتیم.

به گزارش سکایی نیوز -   دکتر سید محمد هاشمی شهری در گفت و گو با خبرنگار ما با آرزوی غفران و رحمت واسعه الهی برای همه عزیزانی که در اثر بیماری کرونا جان خود را از دست داده اند ، گفت : در 24 ساعت منتهی به امروز چهارشنبه 24 دی ماه روز بدون فوت دیگری را در استان پشت سر گذاشتیم .

 

وی افزود : در 24 ساعت گذشته 42 نفر از هم استانی های عزیز بر اساس نتایج آزمایشات دقیق انجام شده، ابتلای آنها به کرونا ثابت شده است و بدین ترتیب تعداد کل مبتلایان به کرونا در استان به 26 هزار 749 نفر رسید .

 

 

دکتر سید محمد هاشمی شهری با بیان اینکه عادی انگاری کرونا و دیر مراجعه کردن مبتلایان به کرونا برای درمان، از دلایل اصلی فوت در بخش های مراکز درمانی می باشد افزود: با وجودی که در 24 ساعت گذشته خوشبختانه هیچ مورد فوتی در سطح استان نداشته ایم ولی در مجموع از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا روز گذشته    1127 نفر از هم استانی های عزیزمان به علت ابتلا به کووید-19 جان خود را از دست داده اند .

 

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در پایان گفت : کماکان رعایت فاصله فیزیکی بیش از یک و نیم متر، شستشوی منظم دست ها با آب و صابون مایع و استفاده از ماسک سه لایه از جمله مهمترین اقدامات پیشگیرانه از کووید 19 محسوب می شود .

 

 

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر