در گفت و گو با سکایی نیوز مطرح شد :

مجمع خیرین سلامت کشور یاریگر صنعتگران سیستان و بلوچستان

مجمع خیرین سلامت کشور یاریگر صنعتگران سیستان و بلوچستان

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت : مجمع خیرین سلامت کشور آمادگی خود را برای ارائه خدمات درمانی به صنعتگران استان تا زمان رفع مشکل بیمه شان، اعلام کرد.

به گزارش سکایی نیوز-   دکتر حسینعلی شهریاری امروز از مؤسسه خیریه صنایع‌ دستی خانه هدی زاهدان بازدید کرد.

 

وی در حاشیه این بازدید به خبرنگار ما گفت : آموزش، تبلیغ و ایجاد کمپین با بهره مندی از ظرفیت فضای مجازی تاثیر بسزایی در ایجاد و رونق بازارهای داخلی و خارجی دارد.

 

 

رئیس مجمع خیرین سلامت کشور با بیان اینکه درایران مهد هنر سوزن دوزی سیستان وبلوچستان است، خاطرنشان کرد : ماسک‌ های سوزن‌ دوزی‌ شده ابتکاری نو است که قطعا با استقبال مردم روبرو می‌شود، اما باید با تبلیغ هدفمند و ایجاد بسترهای مناسب برای معرفی و فروش این محصولات از صنعتگران حمایت کنیم.

 

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی افزود: در بحث درمان صنعتگران ضمن پیگیری برای بیمه آنها کمک‌های مقطعی نیز از طریق مجمع خیرین سلامت کشور انجام خواهد شد.

 

وی گفت: هنر سوزن‌ دوزی یکی از افتخارات این استان محسوب می شود و در حال حاضر زنان خودسرپرست زیادی در این هنر فعالیت دارند که باید مورد حمایت قرار گیرند.

 

شهریاری اذعان کرد: با توجه به ظرفیت‌های فراوان سیستان و بلوچستان در زمینه‌های مختلف و ضریب امنیت بالای این استان لازم است تا صدا و سیما به جای پخش اخبار امنیتی، داشته‌ها و هنر ارزشمند این استان را به نمایش بگذارد.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر