معاون امنیتی و انتظامی استاندار:

معیشت مرزنشینان سیستان و بلوچستان در قالب طرح رزاق باید تامین شود

معیشت مرزنشینان سیستان و بلوچستان در قالب طرح رزاق باید تامین شود

معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: معیشت مرزنشینان به شکلی که در قالب طرح رزاق مصوب شده باید تامین شود و علاوه‌بر تامین معیشت مرزنشینان، مشکلات دستگاه‌های امنیتی نیز در حوزه مسائل مربوط...

به گزارش سکایی نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری -   محمد هادی مرعشی در نشست کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز  سیستان و بلوچستان بیان کرد : تبدیل قاچاق سوخت به تجارت قانونی هدف اصلی طرح رزاق است .

وی با اشاره به اینکه نحوه اجرای طرح ایراداتی دارد و باید ساز و کار اجرای طرح به گونه‌ای دیگر برنامه‌ریزی شود افزود: فروش فرآورده‌های نفتی برای پیمانکاران دخیل در این طرح باید به نحوی تعریف شود که مقرون به صرفه باشد این در حالیست که هم‌اینک خرید فرآورده‌ها به قیمت ۱۰ دلار زیر قیمت بورس و هزینه‌های حمل، برای پیمانکاران مقرون به صرفه نیست .

معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: براساس توافقات اولیه در این طرح مقرر شده ارائه سوخت در استان تحویل شود اما هم‌اینک بندرعباس برای تحویل سوخت مبدا قرارگرفته که برای به صرفه شدن باید سوخت در کرمان و یا درچابهار تحویل شود .

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر