در گفت و گو با سکایی نیوز مطرح شد :

شناسایی 15 بیمار مثبت کرونا در شهرستان سراوان

شناسایی 15 بیمار مثبت کرونا در شهرستان سراوان

مدیر شبکه بهداشت و درمان سراوان : استمرار مراقبت های تیم های سلامت و حضور آنان درب منازل شهروندان منجر به شناسایی 15 بیمار مثبت کرونا در شهرستان سراوان شد.

به گزارش سکایی نیوز - دکتر احمد سپاهیان در گفت و گو با خبرنگار ما با بیان این مطلب که از ابتدای بحران کرونا تعداد 2 هزار و 581 نفر از شهروندان سراوانیگرفتار ویروس کرونا شدند ، افزود : علی رغم ارائه خدمات درمانی در بیمارستانها 125 نفر از شهروندان سراوانی جان خود را از دست داده اند .

  وی گفت : طرح شهید سلیمانی در سراوان در حال اجراست و همکاران و تیم های سلامت در حال ارائه خدمات و مراقبت های جدی از بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا هستند .

دکتر سپاهیان اظهار داشت: در طرح شهید سلیمانی همکاران ما با تمرکز ویژه ای شیوه مراقبت در منزل را اجرایی نموده اند و با مراجعه خانه به خانه علاوه بر آموزش های لازم به خانوارها و غربالگری، تعداد 15 مورد بیمار جدید کرونا را با بهره گیری از تست های تشخیص سریع شناسایی نموده اند و سریعا این افراد را برای ادامه خدمات درمانی به مراکز درمانی ارجاع و به افراد مشکوک آموزش های لازم ارائه نموده اند .

وی ادامه داد: فعالیت  مراکز غربالگری کرونا استمرار دارد و از ابتدای طرح شهید سلیمانی 135 نفر از بیماران مثبت کرونا از خدمات درمانی در بیمارستان رازی سراوان بهره مند شده اند و ترخیص گردیده اند .

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر