در گفت و گو با سکایی نیوز مطرح شد :

کشف 414 کیلوگرم جیوه قاچاق در "سراوان"

کشف 414 کیلوگرم جیوه قاچاق در

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 414 کیلو گرم فلز "جیوه" قاچاق به ارزش 20 میلیارد ریال در شهرستان "سراوان" خبر داد.

به گزارش سکایی نیوز   سردار احمد طاهری در گفت و گو با خبرنگار ما در تشریح این خبر بیان کرد : مأموران پلیس امنیت عمومی و اداره اطلاعات شهرستان "سراوان" در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت شخصی در زمینه قاچاق فلز جیوه،رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران با اشراف اطلاعاتی و اقدامات تخصصی، محل دپوی اقلام ممنوعه این فرد را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی در بازرسی از محل مورد نظر علاوه بر کشف یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف به همراه چهار تیغه خشاب و 91 فشنگ جنگی ، 414 کیلوگرم جیوه با کاربرد در ساخت لوازم پزشکی، دندانپزشکی، لوازم الکترونیکی و ...را که به صورت قاچاق داخل ۱۲ عدد کپسول مخصوص در محل مذکور دپو شده بود، كشف کردند.

فرمانده انتظامي استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: برابر اعلام نظر کارشناسان ارزش ریالی کالای مکشوفه، 20 میلیارد ريال برآورد شده است.

سردار طاهری با اشاره به اینکه در این رابطه یک فرد متخلف دستگیر شده است، خاطر نشان كرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر