تجلیل از خانواده شهدا کارگر در سیستان و بلوچستان/ اجرای برنامه های هفته نقش کارگران در دفاع مقدس در فضای مجازی

تجلیل از خانواده شهدا کارگر در سیستان و بلوچستان/ اجرای برنامه های هفته نقش کارگران در دفاع مقدس  در فضای مجازی

مدیر سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: به مناسبت چهل سالگی دفاع مقدس از 37 خانواده شهدا قشر کارگر استان سیستان و بلوچستان تجلیل می‌شود.

به گزارش سکایی نیوز  به نقل از روابط عمومی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان  سرهنگ پاسدار محمد قورزایی گفت: کارگران در حوادث انقلاب و دفاع مقدس با بصیرت و غیرت در صحنه بودند.


 وی افزود: کارگران ستون اصلی اقتصاد جامعه هستند و سربازان جنگ افتصادی و موثرترین قشر در گردش چرخه تولید ملی و تحقق شعار سال (جهش تولید) هستند.

 

اجرای برنامه های هفته نقش کارگران در دفاع مقدس  در فضای مجازی

 


 قور زایی با تاکید بر بیان حضرت آقا در بیانیه گام دوم انقلاب که بر تلاش و تولید هوشمند و با کیفیت محصول ایرانی و حول محور روحیه ایثار و فداکاری مقاومت کار مبنی بر علم باشد، ادامه داد: از
۲۵ مهر ماه تا ۱ آبان ماه سال جاری به عنوان هفته تبیین نقش کارگران در دفاع مقدس نامگذاری شده که ویژه برنامه‌هایی برای قشر کارگر در سطح استان اجرا می‌شود.


 این مسئول ادامه داد: به دلیل شیوع ویروس کرونا اکثر برنامه‌ها در بستر فضای مجازی برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.

 


 سرهنگ قورزایی تصریح کرد: برگزاری محافل قرآن به نیابت از
۳۷ شهید کارگر استان در سالروز رحلت رسول مکرم اسلام(ص)، برپایی ایستگاه سلامت، اجرای رزمایش کمک مومنانه در سالروز شهادت امام رضا(ع) از مهمترین برنامه‌های اجرایی در طول هفته است.


مدیر سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه سلمان استان گفت: تولید و انتشار عکس نوشته‌های دفاع مقدس و بیانیه گام دوم انقلاب در فضای مجازی، برگزاری شیفت ایثار در واحد‌های تولیدی، اجرای طرح حاتم و حمایت از کالای ایرانی، ارائه خدمات مشاوره بهداشتی، اجرای کارگاه آموزشی مجازی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، برگزاری مسابقه کتابخوانی بیانیه گام دوم انقلاب، اهدا خون توسط کارگران، برگزاری یادواره شهدا کارگر، تجلیل از خانواده شهدا کارگر در استان، عطر افشانی  و غبارروبی گلزار شهدا را از مهمترین برنامه‌های اجرایی در هفته تبیین نقش کارگران در دفاع مقدس بر شمرد.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر