در گفت و گو با سکایی نیوز مطرح شد :

نجات ۵ سرنشین قایق صیادی در محدوده خلیج چابهار

نجات ۵ سرنشین قایق صیادی در محدوده خلیج چابهار

معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از نجات پنج سرنشین قایق صیادی در محدوده خلیج چابهار خبر داد.

به گزارش سکایی نیوز - سیدحسن ابراهیمی درباره این خبر به خبرنگار ما می گوید: در یک عملیات جستجو و نجات دریایی با هماهنگی مرکز ( MRCC ) بندر چابهار، ۵ سرنشین یک قایق صیادی که در وضعیت بد جوی دچار حادثه و گرفتار شده بودند نجات یافتند.

 

وی افزود : طی تماسی در ساعت ۰۱:۰۰ بامداد روز جمعه ۹۹/۷/۲۵ با ۱۵۵۰ مرکز جستجو و نجات دریایی ( MRCC ) بندر چابهار، مبنی بر حادثه برای قایق صیادی، بلافاصله تیم جستجو و نجات دریایی با اعزام شناور ناجی به موقعیت مضطر، در عملیاتی موفق به نجات پنج نفر سرنشین قایق می شود.

 

معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در ادامه افزود: این قایق که با پنج نفر سرنشین عازم صیدگاه در محدوده خلیج چابهار شده بود در مسیر برگشت به ساحل، به دلیل فرسودگی قایق، دچار شکستگی در تشت قایق و آبگرفتگی شدید گردیده بود، که با اعزام بلافاصله شناور ناجی، در عملیاتی، موفق نجات یافتگان که دو نفر مصدوم و سه نفر دیگر بودند در اسکله کلانتری به امداد ساحلی تحویل شدند.

این مقام مسئول یادآور شد: شماره مستقیم ۱۵۵۰ جهت اعلام حوادث دریایی و کانال ۱۶ دستگاه VHF جهت اعلام حوادث دریایی بصورت ۲۴ ساعته آماده دریافت و پاسخگویی می باشد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر