کمبود ماشین آلات راهداری در اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بمپور به شدت احساس می شود

کمبود ماشین آلات راهداری در اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بمپور به شدت احساس می شود

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بمپور گفت : با توجه به فرا رسیدن فصل سرما بخصوص بارندگی های سیل‌اسای منطقه و مسائل و مشکلاتی که بر اثر نبود زیرساخت ها در استان با آن رو به رو هستیم کمبود...

به گزارش سکایی نیوز -  مهندس اسماعیل بمپوری در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بمپور در آبان‌ماه سال 98 تاسیس شد است.
 
وی افزود : این شهرستان دارای 12 کیلومتر بزرگراه 197 کیلومتر راه اصلی، 70 کیلومتر راه فرعی و 125 کیلومتر راه روستایی است که از این تعداد 48 کیلومتر آن راه روستایی خاکی می باشد .
 
وی با اشاره بر اینکه جاده ترانزیتی چابهار تا بازارچه مرزی میلک و کشورهای آسیایی میانه از راه های شهرستان بمپور عبور می‌کند، افزود : خوشبختانه شهرستان بمپور از طریق بازارچه مرزی پیشین  در مسیر ترانزیت استان کرمان و هرمزگان قرار دارد که این امر سبب شده تا صادرات محصولات کشاورزی و صنعتی از این بازارچه انجام شود.
 
وی با تاکید بر نقش مهم شهرستان بمپور در ترانزیت کالاهای اساسی خاطرنشان کرد : در حال حاضر راهداری این شهرستان با مسائل و مشکلاتی از قبیل کمبود ماشین آلات راهداری، نبود نیروی انسانی متخصص، نداشتن ساختمان اداری و آشیانه ماشین آلات مواجه است.

 
انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر