رییس مجلس شورای اسلامی وارد فرودگاه کنارک شد

رییس مجلس شورای اسلامی وارد فرودگاه کنارک شد

محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی و جمعی از روسای کمیسیون‌های مجلس امروز دوشنبه وارد فرودگاه کنارک در جنوب سیستان و بلوچستان شدند.

به گزارش سکایی نیوز - محمدباقر قالیباف در بدو ورود به فرودگاه کنارک مورد استقبال استاندار سیستان و بلوچستان،نمایندگان مردم این استان در مجلس شورای اسلامی،فرمانداران کنارک و چابهار و جمعی از مسوولان قرار گرفت.

نماینده مردم شهرستانهای چابهار، نیکشهر، کنارک، قصرقند و دشتیاری در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: رییس مجلس شورای اسلامی و هیات همراه در راستای بازدید زیرساخت‌ها، بررسی نیازها، رفع مشکلات، بررسی طرح‌ها و روند اجرایی پروژه‌ها به دعوت مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان به این استان سفر کرد.

معین الدین سعیدی بازدید از روند ساخت فرودگاه بین‌المللی چابهار، بازدید از مناطق حاشیه شهر و دیدار با مردم و مسوولان را از مهمترین برنامه‌های سفر یکروزه قالیباف به چابهار عنوان کرد.

وی افزود: همچنین بازدید از مناطق ساحلی و آشنایی با ظرفیت‌های شیلاتی، گردشگری و تجاری شهرستان‌های دشتیاری و چابهار از دیگر برنامه‌های این سفر است.

نماینده حوزه انتخابیه چابهار در مجلس شورای اسلامی گفت: رییس مجلس شورای اسلامی و هیات همراه در ادامه سفر به سیستان و بلوچستان از شهرستان‌های ایرانشهر، سراوان، زاهدان و زابل بازدید می‌کند.

وی اظهارداشت:با توجه به اهمیت سواحل مکران دومین سفر استانی قالیباف از چابهار کنارک و دشتیاری آغاز و در شهرستان زابل خاتمه می‌یابد.

سعیدی ادامه داد: قالیباف و جمعی از روسای کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی در این سفر سه روزه به سیستان و بلوچستان مسائل و مشکلات این استان را مورد بررسی قرار می‌دهند.

 
انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر