سلامت ۴۰ خانواده شهید برای مقابله با ویروس کرونا سنجش شد

سلامت ۴۰ خانواده شهید برای مقابله با ویروس کرونا سنجش شد

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های چابهار، کنارک و دشتیاری گفت: با همکاری پزشک سلامت، طرح پایش سلامت ویژه خانواده های معظم شاهد و ایثارگر در شهرستان چابهار آغاز شد.

به گزارش سکایی نیوز -   ملیحه رضایی؛ رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های چابهار، کنارک و دشتیاری در گفت و گو با خبرنگار   چهاربهاران   بیان کرد: این طرح با هدف ارائه خدمات درمانی و تحت کنترل قرار دادن سلامت و تشخیص زود هنگام بیماری‌ها، پیشگیری از هزینه‌های درمان، کمک به بهبود سلامتی و کاهش مشکلات و دغدغه‌های درمانی جامعه ایثارگران اجرا می‌شود .
 
وی افزود: طرح پایش سلامت با همکاری پزشک سلامت و با حضور در منازل خانواده های معظم شاهد و ایثارگر، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و مبارزه با ویروس کرونا در حال برگزاری است .
 
رییس بنیاد شهید چابهار تصریح کرد: در این طرح پزشک پایش سلامت تمامی اعضای خانواده را ویزیت و داروهای مورد نیاز را برای آنان تجویز می کند .
 
وی ارتقا سلامت خانواده معظم شهدا و ایثارگران را اولویت اصلی بنیاد شهید دانست و گفت:هدف از اجرای این طرح کاهش دغدغه‌های جامعه هدف در حوزه بهداشت و درمان است .
 
رضایی ادامه داد: آمار جامعه هدف جهت پایش سلامت 40 نفر شامل والدین، همسر شهدا و جانبازان است .
 
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های چابهار، کنارک و دشتیاری بر توسعه فرهنگ ایثار و شهادت تأکید و خاطرنشان کرد: گسترش فرهنگ ایثار و شهادت با تکیه‌بر تجربیات ایثارگران و جانبازان و توسعه تشکل‌های ایثارگری امکان‌پذیر است .

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر