۵۶۵ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی در چابهار کشف شد

۵۶۵ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی در چابهار کشف شد

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان از دستگیری یک قاچاقچی با ۵۶۵ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی از نوع حشیش در شهرستان چابهار خبر داد.

به گزارش سکایی نیوز - سرهنگ محمدرضا نصیری روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: ماموران انتظامی چابهار پس از یک سری کار گسترده اطلاعاتی اعضای یک باند حرفه‌ای قاچاق از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی این شهرستان را شناسایی کردند .

وی افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر پس از چندین روز تحقیقات گسترده میدانی سرانجام بامداد روز گذشته اعضای این باند را که با ۲ دستگاه پژو در یکی از مسیرهای ارتباطی منتهی به شهر "چابهار" در تردد بودند، شناسایی و با آنها درگیر شدند .

  رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان گفت: در این عملیات شبانه که با آتش پرحجم پلیس مبارزه با موادمخدر همراه بود، قاچاقچیان با رها کردن خودرو حامل مواد با استفاده از تاریکی هوا متواری شدند .

وی با اشاره به دستگیری یکی از اعضای این باند خاطرنشان کرد: در این عملیات مقتدرانه ۵۶۵ کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش در بازرسی از خودرو پژوی بجامانده از قاچاقچیان کشف شد .

نصیری خاطرنشان کرد: برخورد با قاچاق موادمخدر در اولویت کارهای پلیس است و نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان مقتدرانه در برابر با قاچاقچیان خواهد ایستاد .

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر