بیش‌از یک تن موادمخدر در میرجاوه کشف شد

بیش‌از یک تن موادمخدر در میرجاوه کشف شد

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: بیش‌از یک تن و ۱۰۵ کیلوگرم انواع موادمخدر توسط مرزبانان هنگ مرزی میرجاوه کشف شد.

به گزارش سکایی نیوز - سردار محمد ملاشاهی روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: در راستای تشدید مبارزه با موادمخدر، مرزداران هنگ مرزی میرجاوه با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی و بکارگیری تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی از قصد قاچاقچیان موادمخدر برای انتقال محموله از این مرز به داخل کشور آگاه و بلافاصله با آمادگی و تجهیزات کامل به تشدید پوشش نوار مرزی پرداختند.

وی افزود: مرزداران با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی سیستان و بلوچستان به اجرای هدفمند کمین پرداختند و با اجرای طرح مهار و کنترل و پایش منطقه، قاچاقچیان را مشاهده و بلافاصله فرمان ایست را صادر کردند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مرزداران با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی هدفمند به سمت قاچاقچیان کردند که با توجه به حجم آتش و اتخاذ موضع و تاکتیک عملیاتی مناسب ماموران، قاچاقچیان عرصه را به خود تنگ دیده و در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند و با برجا گذاشتن محموله موادمخدر از محل گریختند.

وی با بیان اینکه دستگیری قاچاقچیان در دستور کار قرار دارد، گفت: مرزداران موفق شدند در این عملیات، یک تن و ۱۰۵ کیلوگرم انواع موادمخدر شامل ۷۹۶ کیلوگرم تریاک، ۱۷۳ کیلوگرم شیشه، ۱۳۱ کیلوگرم حشیش و پنج کیلوگرم مرفین را کشف کنند.

 
انتهای پیام

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر