مرحله حذفی لیگ برتر تنیس روی میز برگزار می‌شود

مرحله حذفی لیگ برتر تنیس روی میز برگزار می‌شود

رقابت‌های مرحله پلی آف لیگ برتر آقایان طبق اعلام کمیته مسابقات فدراسیون تنیس روی میز ۱۷ تیر برگزار می‌شود.

به گزارش سکایی نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز؛ براساس اعلام فدراسیون تنیس روی میز تیم‌های شرکت کننده در این مرحله از مسابقات ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستند و باید ۴۸ ساعت قبل از آغاز مسابقات جواب تست کرونا و فرم غربالگری همه اعضای تیم را به فدراسیون تنیس روی میز تحویل دهند.

در صورت وجود علائم مثبت مبنی بر ابتلا به ویروس از حضور افراد در سالن مسابقات جلوگیری خواهد شد همچنین براساس دستورالعمل ستاد مبارزه با کرونا در ورزش تیم‌ها می‌توانند حداکثر با ۶ بازیکن در مرحله پلی آف شرکت کنند.

فدراسیون تنیس روی میز تمام اقدامات لازم برای اجرای پروتکل‌های بهداشتی در سالن محل برگزاری مسابقات را اجرا خواهد کرد و حضور تماشاگر در این مرحله از مسابقات ممنوع است.

در مرحله پلی آف لیگ برتر آقایان تیم‌های پتروشیمی بندر امام و شهرداری کرج به مصاف هم می‌روند و پس از آن دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی و رعد پدافند هوایی برگزار کننده دومین دیدار این مرحله خواهند بود. تیم‌های پیروز این مرحله ۱۹ و ۲۰ تیر برگزارکننده دیدار فینال لیگ برتر خواهند بود.

نوع برگزاری رقابت‌های لیگ برتر در جلسه هماهنگی که بصورت مجازی و با حضور پیمان حسنی دبیر فدراسیون، داریوش ضرغام پور رئیس کمیته مسابقات و سرمربیان تیم‌های حاضر برگزار شد، مشخص شده است.

این رقابت‌ها از تاریخ ۱۷ تا ۲۰ تیر در آکادمی امیر احتشام زاده مجموعه ورزشی انقلاب تهران دنبال می‌شود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر